01

Maddson

MADDSON – a prywatnie Kasia – młoda 25 letnia DJka z Warszawy grająca głównie klimaty electro house oraz EDM. Jej energiczne sety i doskonałe rozumienie potrzeb muzycznych publiki sprawia, że podbija serca klubowiczów w całej Europie.
Nominowana w 2018 roku przez DjaneTOP do TOP100 najlepszych DJ-ek na świecie – znajduje się w pierwszej 500 na świecie. W 2019 roku dodana przez oficjalny DJaneMAG do rankingu najlepszych DJek na świecie.
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki – DJ Union. Była redaktorka Dj’s Magazine.
Muzyczne wykształcenie zdobyła kończąc szkołę muzyczną, gdzie przez 6 lat uczyła się grać na fortepianie, natomiast 3 lata poświęciła nauce gry na gitarze. Dodatkowo uczęszczała również na lekcje śpiewu. Już od tego momentu wiedziała, że z muzyką będzie związana przez całe życie.
Jej przygoda z DJką rozpoczęła się od ukończenia kursu w DJAcademy.pl w 2016 roku, gdzie zdobyła prestiżowy certyfikat Pioneera po zaledwie tygodniowej nauce miksowania. Wydawało się to wręcz niemożliwe, jednakże się udało – jako jedyna ukończyła kurs z takim wyróżnieniem. Obecnie swoją wiedzę i umiejętności przekazuje kolejnym pokoleniom młodych adeptów DJingu jako oficjalna instruktorka DJAcademy.pl .