Opinie

01

Opinie


Kurs na wielki plus. Od kursantów, przez wykładowców, na organizacji kończąc! Każdy z pewnością wyjechał z Turawy z uśmiechem na twarzy i mega wspomnieniami (przynajmniej ja tak miałem po dwóch dniach *śmiech*). Jest mi naprawdę miło, że mogłem podzielić się swoją wiedzą na temat produkcji i sztuki dj’skiej, oraz że mogłem poznać i porozmawiać z tak fajną i ambitną grupą ludzi! I.Got.U

DJ, producent, #frkntn

Kolejny wyjazd z DJ Academy i kolejna niezapomniana przygoda. Jeżeli chcesz przeżyć wakacje swojego życia to jest to idealne miejsce, które łączy ludzi pasjonujących się muzyką. Gwarancja udanej zabawy, odpoczynku i nauki w jednym. Szeroki wybór sprzętu, wspaniali instruktorzy, a także goście specjalni zapewnili, że można rozwinąć swoje umiejętności djskie, a także dowiedzieć się jak zaczęła się ich muzyczna przygoda.

Adrian 'ZAWIAS' Zawiasa

stały bywalec Kursów, DJ, Warszawa

Kursy dla dj-ów  DJ ACADEMY mogę bez problemu ocenić wzorowo. Przygotowanie, zajęcia teoretyczne i praktyczne, organizacja oraz integracja spełniały każde oczekiwania. Poraz kolejny uczestniczyłem w takim kursie i za każdym razem można się dowiedzieć czegoś więcej. Jeśli ktoś chce zacząć swoją przygodę z muzyką i nauczyć się sztuki dj-skiej, bądź chce zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności to polecam DJ ACADEMY. Krzysztof Osowski

absolwent Wakacyjnego DJ Kursu, Koło

Wakacyjny DJ Kurs w Turawie spełnił moje wszystkie oczekiwania. Był to mój drugi wyjazd razem z DJ Academy i muszę przyznać, że przede wszystkim zostałam mile zaskoczona poziomem organizacyjnym. Tym razem jako absolwentka poprzedniej edycji kursu bardzo się ucieszyłam na widok tylu znajomych twarzy 🙂 Początkujący DJe mieli okazję zapoznać się zarówno z teoretyczną jak i praktyczną wiedzą dotyczącą miksowania. Doskonale dobrani goście specjalni podkręcili atmosferę wyjazdu, dla wielu uczestników była to niesamowita okazja poznać takie postacie jak m.in. rezydent klubu Energy 2000 DeePush, czy producent I.GOT.U. Zdecydowanie polecam każdemu DJ Kurs organizowany przez DJ Academy – doskonała atmosfera, wykwalifikowana kadra, różnorodność sprzętu i wyjazdy, których na pewno prędko nie zapomnicie!

Katarzyna "MADDSON" Adamczyk

DJ, absolwentka Wakacyjnego DJ Kursu, Warszawa

Niesamowici ludzie i fantastyczny klimat to może oklepane stwierdzenie ale w przypadku DJ Academy nie jest tylko rzuconym na odczepnego sloganem a najszczerszą prawdą.
Wakacje życia – to jest to czego możecie się spodziewać wybierając ten kurs. Od pierwszego dnia widać, że wszyscy nie ważne czy znają się kilka lat czy przyjechali po raz pierwszy, stają się jedną wielką rodziną. Znajomości nawiązane podczas kursu są bezcenne, ponieważ spotykamy ludzi, którzy mają takie same zainteresowania i podobne preferencje muzyczne. Profesjonalna kadra, dzień po dniu przeprowadza przez proces nauki sztuki DJskiej w aspektach praktycznych jak i teoretycznych. Nie ważne czy jesteś początkujący czy grasz już kilka lat – każdy będzie tu potraktowany indywidualnie i otrzyma cenne wskazówki na dalszy rozwój swojej ścieżki zawodowej.

Marta "M_FIRE" Szcześniak

DJ, stały bywalec naszych Kursów, Warszawa

Miałem przyjemność już po raz drugi uczesniczyć w Dj kursie, który w tym roku odbył się nad Jeziorem Turawskim.
Wrażenia z tego rocznego kursu DJ Academy są bardzo pozytywne! Niesamowici ludzie, MEGA przyjazna atmosfera, której nie poczuje się nigdzie indziej! Ogromną zalętą kursów Dj Academy jest możliwość zdobycia dwóch certyfikatów, nie tylko DJ Academy ale również, bardzo prestiżowego “DJ UNION – Zawodowy Certyfikat DJ Pioneer” Zajęcia prowadzonę przez instruktorów z najwyższej półki (m.in. Wielokrotnych mistrzów Polski DJ), którzy przekazują całą swoją wiedze teoretyczną jak i praktyczną. Była również możliwość grania imprez w miejscowych lokalach znajdujących się nad jeziorem co było bardzo cennym, a zarazem przyjemnym doświadczeniem ponieważ można było wykorzystać całą nabytą wiedzę w praktyce. Kurs DJ Academy na stałe wpisał się do mojego wakacyjnego kalendarza i już nie mogę się doczekać żeby Was znowu zobaczyć!

Jakub "HellMute" Urbaniak

stały bywalec Kursów, DJ, Bardo

Chciałem podziękować w swoim imieniu (organizatorkom i organizatorom) za tak przygotowany i zrealizowany z wielkim rozmachem DJ kurs…wreszcie można było wszędzie i do późna sobie pograć, posiedzieć, pogadać, sprzętu pełno do wyboru do koloru…..wielu super zaproszonych gości…super kadra “JAK ZAWSZE” jeszcze lepsi kursanci…..pasjonaci grania i “MINIMALU” 🙂 wydawało mi się ze wszędzie byłem ….ale po zdjęciach jednak parę rzeczy mnie ominęło….już nie starczyło mocy…koniec paliwa nad ranem 🙂 wielkie podziękowania każdy kto mnie pyta jak było….to nie padło w mojej ocenie żadne negatywne słowo bo było “MEGA” 🙂

Rafał "SILENT" Cichoń

stały bywalec Kursów, Starogard Gdański

Wielokrotnie miałem okazję uczyć młodszych stażem dj’skim, ale muszę napisać, że tym razem sytuacja przeszła zupełnie moje wyobrażenia. To, co wyróżniało ten kurs od wielu innych to fantastyczna integracja środowiska kursantów i wykładowców. Wyjątkowy był również fakt, że spora grupa osób pojawia się na kursach  regularnie przyjeżdżając w poszukiwaniu nowych inspiracji, wymiany doświadczeń, uzupełnienia wiedzy i … dobrej zabawy:D! Duża ilość sprzętu dj’skiego (różnych, wiodących firm!), wielu ciekawych gości (!), sympatyczna kadra zarządzająca, otwartość uczestników na siebie, to na pewno rzeczy, które powodują, że to wydarzenie warto zapisać do kalendarza wakacyjnego.

Paweł "NAMTEH" Hetman

DJ, wykładowca , Kraków

OPINIE UCZESTNIKÓW WAKACYJNEGO DJ KURSU 2019