O nas

01

O nas


DJ Academy to projekt realizowany przez fachowych, doświadczonych i pełnych pasji ludzi z szeroko pojętej branży DJ-skiej kierowany do wszystkich tych którzy z tego doświadczenia i wiedzy chcą czerpać zdobywając i rozwijając swoje umiejętności.

Dla wszystkich, którzy marzą o DJ-skiej przygodzie, stawiają pierwsze kroki bądź czują potrzebę rozwijania swoich kwalifikacji i zdobywania kolejnych kompetencji.

Naszym celem jest dzielenie się know-how nabytym dzięki długoletniej praktyce naszych instruktorów i współpracujących z nami postaci ze świata DJ-ów.

Korzystając z możliwości i potencjału naszych partnerów otwieramy przed najzdolniejszymi adeptami szanse na zaistnienie i możliwości profesjonalnej współpracy.

To projekt którego celem pośrednim jest również integracja środowiska DJ-ów i to co powinno przyświecać pracy każdego DJ-a czyli DOBRA ZABAWA.

Organizujemy imprezy na których absolwenci naszych kursów mają szansę zaprezentowania swoich umiejętności i wypromowania się w środowisku profesjonalnych DJ-ów.

Planujemy stworzenie agencji bookingowej w celu wsparcia rozwoju i promocji naszych najzdolniejszych adeptów.

Inicjowana przez nas integracja środowiska DJ-skiego sprzyja nawiązywaniu i utrzymywaniu wartościowych kontaktów branżowych.

Współpracujemy z uznanymi markami, gwarantującymi wysoki poziom naszych szkoleń i otwierającymi wiele możliwości promocji dla naszych absolwentów.

Tylko u NAS możliwość zdawania na specjalny Certyfikat PIONEER DJ.

NASI PARTNERZY


Napisz do nas ze swoim pytaniem bądź pomysłem.

kontakt@djacademy.pl