VIP Wedding 2020

VIP Wedding 2020

 

 

Sezon imprez okolicznościowych 2020 z wiadomych względów ruszył dopiero w połowie roku. Tym samym nie odbyło się nasze flagowe szkolenie Wedding DJ Academy w marcu. Postanowiliśmy zrekompensować ten brak organizując we wrześniu dwudniowe szkolenie pod nowym szyldem VIP Wedding, koncentrując się na tematach animacji, integracji, tańców i weselnego ABC. 

Niemal 40 uczestników zjechało do ośrodka „Przy Patykach” koło Bełchatowa by skorzystać z okazji do poszerzenia swojego portfolio o nowe umiejętności, gotowe schematy i wiedzę doświadczonych instruktorów. 

Wśród naszych wykładowców znaleźli się min: Wojciech NIKONIUK, mistrz Polski Wodzirejów 2017, Paweł HETMAN, mistrz Polski DJ-ów, Daria NOWAK, ekspert ds. wystąpień publicznych, wizerunku oraz motywacji, Olga DUDA, fantastyczna animatorka z milionem sprawdzonych w działaniu zabaw, animacji tańców. Całość uzupełniły pokazu sprzętu firmy ADJ, SCREEN_DJ, PORTMAN LIGHTS i HUMPTER, oraz wieczorne warsztaty miksowania prowadzone przez Przemka NOWAKA DJ-a PEME, dwukrotnego mistrza Polski Prezenterów. 

Szkolenie przeszło nasze oczekiwania, a satysfakcja uczestników dała nam potężnego kopa motywacyjnego do organizowania kolejnych szkoleń. 

W tym roku sezon ponownie ruszył z opóźnieniem i znów bez naszego marcowego Wedding DJ Academy, dlatego i w tym roku zapraszamy na VIP Wedding we wrześniu. Szczegóły już wkrótce na stronie i naszych socjalmediach. 

Tu możecie zobaczyć GALERIĘ z tego szkoleniowego Eventu:

 

A tu relacja VIDEO z VIP Wedding 2020: