Kurs Online Maja Baza Muzyki

Kurs Online Maja Baza Muzyki

Czy możesz z czystym sumieniem powiedzieć, że w twoich zbiorach muzycznych panuje porządek i nie gubisz się w nich przeczesując kolejne playlisty w poszukiwaniu jakiegoś utworu ?

A może wręcz przeciwnie twoja baza muzyki to jeden wielki rozgardiasz różnych palylist i podublowanych pendrive’ów, w którym giniesz za każdym razem w trakcie grania ?

Jakkolwiek by nie było są sposoby żeby w ramach wiosennych porządków ogarnąć swoje muzyczne zasoby w sposób kompleksowy i fachowy.

DJ Namteh – człowiek znakomicie zorganizowany i profesjonalny w swoich działaniach stworzył KURS, który pomoże Ci ogarnąć bałagan w swojej muzyce i dzięki sprawdzonym sposobom i technikom zapanować nad swoją bazą muzyki raz na zawsze i niepodzielnie.

 

 

Kurs nauczy Cię przede wszystkim PORZĄDKOWANIA swojej BIBLIOTEKI MUZYCZNEJ na laptopie. Poznasz przydatne techniki i podejścia, by wybrać dla siebie najlepszą opcję! Poznasz metody organizacji swojej bazy muzycznej: od pobierania muzyki na dysk, odpowiedniego i poprawnego opisywania plików muzycznych, selekcji materiału aż do poprawnego katalogowania muzyki na dysku. To wszytko zwizualizowane i pokazane na przykładzie programu Rekordbox DJ – jego layuotu, przydatnych funkcji i trików.

Poznasz gotowe procedury i sposoby działania w temacie katalogowania muzyki na laptopie, jakie daje współczesna technika. Dzięki temu szybko odnajdziesz się w swojej kolekcji czy to podczas imprez czy w zaciszu domowego studia przygotowując się do kolejnych imprez i uzupełniając bibliotekę muzyczną.

Poza częścią dotyczącą samej organizacji i obróbki plików muzycznych na dysku, kurs pokazuje zasady działania i opiera się na programie Rekordbox firmy Pioneer DJ.Używasz innego programu jak: Serato DJ, Traktor, Engine Prime, Virtual DJ ? Nie martw się! Zasady działania we wszystkich tego typu programach są takie same. Różnice tkwią w niuansach. Osoby, które zdecydują się wykupić kurs w wariancie co najmniej PODSTAWOWYM otrzymają dodatkowe materiały odnośnie pozostałych rozwiązań w kwestii oprogramowania przeznaczonego do organizacji swojej muzyki. Ponadto osoby, te otrzymają kilkunastostronicowe kompendium wiedzy omówionej w czasie całego kursu łącznie z przydatnymi instrukcjami.