Wedding DJ Academy 2019

Wedding DJ Academy 2019

 

 

Druga edycja Profesjonalnego Szkolenia dla DJ-ów, Wodzirejów i Animatorów imprez okolicznościowych odbyła się w Mikorzynie w dniach 23,24 marca 2019 r.

 

Kilkudziesięciu uczestników przez dwa dni rozwijało swoją wiedzę i umiejętności, oraz znakomicie bawiło się wieczorami, integrując i zdobywając cenne kontakty i znajomości.

Zabawy i animacje, mega wiedza z zakresu kreowania wizerunku i aspektów marketingowych pracy DJ-a mobilnego, kwestie księgowo-podatkowe, zagadnienia prawa autorskiego, ważna w kontekście pracy wiedza z akustyki oraz niespodziewani goście z radia i telewizji złożyły się na merytoryczną część Wedding DJ Academy 2019.

Szkoleniu towarzyszyła Wystawa sprzętu na którą poza uczestnikami szkolenia przybyło wielu ludzi z pobliskich i nie tylko miast.

Piękna, marcowa pogoda i wyjątkowa sceneria Hotelu nad jeziorem podkreśliła wyjątkowość tego eventu i pozostawiła uczestników z bagażem bezkonkurencyjnych wspomnień.

 

Mały skrót tego co tam się wydarzyło w filmie poniżej a do obszernej GALERII ze szkolenia zapraszamy na nasz Facebook’owy Fan Page.