Produkcja muzyki Warsztaty MPW18

Produkcja muzyki Warsztaty MPW18

Produkcja muzyki

Współczesny DJ poza umiejętnością miksowania muzyki na żywo, musi posiąść jeszcze kilka znaczących umiejętności myśląc o karierze przez duże K. Jednym z podstawowych skill’ów DJ’a w obecnych czasach jest bez wątpienia produkcja muzyki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska DJ-skiego, DJ Academy zorganizowało w lipcu w Wolsztynie specjalne Warsztaty Produkcji Muzyki Music Production Workshop, których wykładowcą był Adrian Nogły aka Max Farenthide. Człowiek od kilkunastu lat zajmujący się produkcją muzyki, odnoszący sukcesy na rynku polskim a ostatnio podbijający światowe listy przebojów EDM z projektem BOUNCE INC.

dj academy, warsztaty produkcji muzyki, produkcja muzyki       dj academy, warsztaty produkcji muzyki, produkcja muzyki

  Tematyka zajęć

Warsztaty obejmowały szeroki zakres tematyki związanej z produkcją muzyki. Uczestnicy Music Production Workshop dowiedzieli się min. o:

– budowie utworu
– doborze sampli
– pracy nad mixem
– pracy nad masteringiem
– jak zrobić własny edit czy tez bootleg
– technikach w mixie
– technikach w produkcji
– przydatnych wtyczkach
– porządku w projekcie
– przygotowaniu zaplecza studyjnego
– Jak szukać wytwórni
– jak wydać swój pierwszy utwór
– jak dostosować się do trendów
– promocji projektu muzycznego
– marketingu oraz przydatnych informacjach promocyjnych.
Całość zajęć prowadzona była w oparciu o oprogramowanie FL Studio.
dj academy, warsztaty produkcji muzyki, max farenthide,

 Uczestnicy

W Warsztatach wzięła udział liczna grupa adeptów tworzenia muzyki jak również kilka postaci już rozpoznawalnych i znanych ze swoich dokonań producenckich, których przyciągnęła zapewne osoba prowadzącego. Wszyscy oni wyjechali z Wolsztyna bogatsi o wiedzę i ciekawe doświadczenie. Wysoka frekwencja pokazuje, że istnieje zapotrzebowanie na wiedzę w temacie produkcji muzyki w naszym kraju, a DJ-e nastawieni są na rozwój swoich umiejętności i chętni do poznawania nowinek w tej tematyce.

dj academy, warsztaty produkcji muzyki, produkcja muzyki dj academy, warsztaty produkcji muzyki, produkcja muzyki dj academy, warsztaty produkcji muzyki, produkcja muzyki

Jeśli temat produkcji muzyki jest Ci bliski, zaczynasz przygodę z produkcją lub chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności i jesteś zainteresowany uczestnictwem w tego typu Warsztatach, wypełnij formularz poniżej a zapewnisz sobie najświeższe INFO o organizowanych przez DJ Academy Warsztatach z serii Music Production Workshop.

Music Production Workshop

15 + 6 =