Film ze szkolenia dla wodzirejów

Film ze szkolenia dla wodzirejów


Wedding DJ Academy 2018

W dniach 17-18 marca w Hotelu Biały w Skorzęcinie odbyło się szkolenia dla wodzirejów, dj-ów i prezenterów  imprez okolicznościowych. Ponad siedemdziesiąt osób zjechało do obiektu nad jeziorem Białym by korzystając z okresu mniejszej częstotliwości imprez okolicznościowych, szkolić się i podnosić swoje kompetencje. Wartościowe wykłady, oryginalne animacje i wieczorne zajęcia warsztatowe złożyły się na ogrom wiedzy, z którego każdy z uczestników mógł czerpać w zależności od potrzeb.

Wykładowcami byli doświadczeni i cenieni ludzie z branży a tematyka sięgała od ogólnych dotyczących sposobów prowadzenia imprez przez techniczne zagadnienia sterowników DMX, po techniki sprzedaży siebie i swoich usług.

Wystawa sprzętu dla Mobilnych DJ-ów

Przy okazji szkolenia w sobotę w Hotelu BIAŁY miała miejsce także Wystawa Sprzętu dla DJ-ów, wodzirejów i prezenterów weselnych i imprez okolicznościowych. Kilkunastu wystawców przez cały dzień zachwalało i prezentowało swoje produkty wśród, których było zarówno nagłośnienie, oświetlenie, konsolety DJ-skie, mobilne stoły DJ-skie ale również gadżety do animacji i zabaw.

Specjalny pokaz możliwości konsoli DENON serii PRIME zaprezentował DJ i producent muzyki EDM znany szerokiej publiczności jako I.GOT.U. Natomiast producent stołów mobilnych firma HUMPTER zorganizowała dla uczestników szkolenia konkurs w wyniku którego jeden z nich wygrał jeden z modeli oferowanych przez tego producenta. Również firma SIGMA NET zafundowała i oddała w dobre ręce uczestnika swój najnowszy, świeżo wyprodukowany sterownik DMX.

Szkolenia dla wodzirejów

Wedding DJ Academy 2018 to pierwsza edycja szkolenia dla tego segmentu branży DJ-skiej zorganizowana przez DJ Academy przy współpracy z DJ Union i DEE JAY Mix Clubem. Opinie i wrażenia po wydarzeniu każą przypuszczać, że może być początkiem serii interesujących i wartościowych szkoleń dla wodzirejów i prezenterów imprez okolicznościowych organizowanych przez naszą firmę. Już teraz zachęcamy by śledzić informację z naszych kanałów komunikacji o szczegółach kolejnego szkolenia. A jeśli nie chcesz przegapić tych informacji, wypełnij formularz pod poniższym filmem, który jest obrazuje co działo się na Wedding DJ Academy 2018.

 

 

Poinformuj mnie o Wedding DJ Academy

4 + 9 =