Wakacyjny DJ Kurs 2018 lokalizacja

Wakacyjny DJ Kurs 2018 lokalizacja


 

Jak co roku poszukiwania miejscówki na Wakacyjny DJ Kurs zaczynają się już w momencie zakończenia bieżącego Kursu. Wielu kursantów i naszych gości podpowiada nam ciekawe miejsca na mapie Polski gdzie można by taki event przygotować.  Ekipa DJ Academy opracowuje listę lokalizacji i najatrakcyjniejsze stara się odwiedzić. W tym roku już w sierpniu udało nam się odwiedzić interesujący “kurort”, niestety mimo usilnych starań żaden z ośrodków nie zdecydował się podjąć współpracy z nami w tzw. sezonie. Były propozycję przedwakacyjne i powakacyjne z których to DJ Academy zmuszona była nie skorzystać. Bo jak Wakacyjny DJ Kurs nie w wakacje ?

Kierując się schematem, że musi być wakacyjnie i najlepiej nad jeziorem, jak to miało miejsce w ostatnich latach, podnieśliśmy sobie poprzeczkę kierunkując się na Wielkopolskę i tylko do tego rejonu zawężając poszukiwania. Co sprawiło, że mimo wcześnie rozpoczętej akcji odnalezienia jak najlepszej miejscówki, cały proces udało się zamknąć dopiero w ostatnich dniach. Ale najważniejsze, że jeszcze przed końcem 2017 roku możemy Wam ogłosić miejsce i datę kolejnego Wakacyjnego DJ Kursu.

WAKACYJNY DJ KURS 2018 odbędzie się w dniach 9-15 lipca 2018 r. w WOLSZTYNIE w Hotelu LEŚNA nieopodal Jeziora Wolsztyńskiego.

Prawdopodobnie już w połowie stycznia będzie można zagwarantować sobie uczestnictwo w tym corocznym szkoleniu. Wcześniej podamy CENNIK, ale już dziś możemy zdradzić, że jak co roku nasi Absolwenci dostaną SPECJALNĄ OFERTĘ. Z czasem tradycyjnie przedstawiać będziemy KADRĘ SZKOLENIOWĄ i odkrywać zaproszonych GOŚCI.

Pod mapą znajdziecie film z wizyty rekonesansowej w Wolsztynie.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Wakacyjnym DJ Kursie 2018, wypełnij formularz poniżej i oczekuj informacji i OFERT RABATOWYCH:


Wolsztyn