Wedding DJ Academy 2018

Wedding DJ Academy 2018


Wedding DJ Academy 2018 – Warsztaty dla wodzirejów i prezenterówW dniach 17-18 marca 2018 roku w Hotelu BIAŁYM w Skorzęcinie odbędzie się specjalne szkolenie dla wodzirejów i animatorów imprez okolicznościowych połączone z Targami i prezentacją sprzętu dedykowanego dla dj-ów weselnych przez firmy – wystawców oraz jako forma integracji po kolacji odbędzie się Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa DEE JAY Mix Clubu.

Podczas wystawy firmy zaprezentują w specjalnych pokazach : systemami nagłośnienia, systemy oświetlenia, wytwornice ciężkiego dymu, belki i PARy LED, konsolety, mobilne konsole (stoły), walizki transportowe typu Cases, gadżety używane do organizacji animacji i konkursów oraz różne stroje do przebierania się. O wystawcach będziemy informować w osobnych newsach na utworzonym specjalnie wydarzenieniu na Facebook’u.

Szkolenie odbędzie się w formie wykładów prowadzonych przez zaproszonych gości. Tematy omawiane na szkoleniu będą dotyczyły:

– prowadzenia imprez okolicznościowych i organizowania eventów,

– animacji i zabaw, tworzenia bloków muzycznych, doboru repertuaru , estetyki pracy,

– zagadnień prawnych związanych z podpisywaniem umów z ZAiKS na publiczne odtwarzanie i legalnością odtwarzania muzyki,

– technik negocjacji i psychologii sprzedaży czyli jak przekonać klienta do zawarcia umowy i w jaki sposób przekonać klienta do wyższej ceny za usługę itd. (zajęcia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne),

– wyjaśnienia zagadnień prawnych dotyczących legalności muzyki oraz DJ Licencji,

– zajęcia praktyczne – jak dobrać utwory i proste sposoby ich miksowania,

– szybki kurs programowania DMX.

Paweł HETMAN- DJ Namteh,Mistrz Polski DJ-ów 2010,  jeden z największych showmanów występujący również jako Anonymus Team, grający wesela i imprezy firmowe między innymi dla Maspex czy BP Partner, Unilever Polska.

Maciej WOWK – Prezenter i dj w Muzyczne Radio – laureat wielu nagród w tym piąte miejsce w Złotej Pięćdziesiątce Perełek Radiowych 2013, prowadzi własną agencję eventową i wykłada dziennikarstwo muzyczne na uczelni KPSW w Jeleniej Górze.

Grzegorz KITTLER – DJ Mix Mash – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej PSPM DJ Union, doświadczony za konsoletą od 1984 roku, uhonorowany srebrna odznaką “Exclusive DJ” . Organizator szkoleń dla Dj od początku lat 90, juror mistrzostw Polski Dj i świata DMC.

Paweł ULATOWSKI – Inspektor ZAiKS oddział Kraków.

Grzegorz KASPRZAK – coach w firmie „HoReCa Coach” zajmującej się szkoleniami – techniki negocjacji i psychologia sprzedaży.

Robert SROCZYŃSKI – Prezes Polskiego Stowarzyszenia DJ Union.

Świadectwem ukończenia tego Kursu jest Specjalny Certyfikat firmowany przez cenione na rynku marki i firmy jak: DeejayMixClub i DJ Union.

Sobotni dzień zwieńczy integracyjny Turniej w kręgle o Puchar Prezesa Dee Jay Mix Clubu.

Dla uczestników w ramach ceny 800 zł netto (wystawiamy Rachunek nie VATowski) organizatorzy oprócz szkolenia zapewniają Certyfikat, jeden nocleg ( w pokoju z inną osobą tej samej płci), przerwy kawowe, obiad (sobota i niedziela), kolację (sb) i śniadanie (nd), materiały szkoleniowe, gadżety oraz dostęp do serwisu DJPROMO.PL z legalną muzyką.