Drifterzy Charytatywnie z udziałem DJ's Magazine DJ TEAM

Drifterzy Charytatywnie z udziałem DJ's Magazine DJ TEAM

W dniu 19 sierpnia 2017 r. na Błoniach  PGE Narodowego odbyła się trzecia edycja imprezy charytatywnej Drifterzy Charytatywnie.

Organizatorem imprezy była Fundacja Rycerze i Księżniczki, której celem była pomoc dzieciom zmagającym się z ciężkimi chorobami. Współprowadzącym był Leszek Stanek wraz z tematem teatralnym Fabryka Marzeń.

To ogromna frajda móc robiąc to co kocham dodatkowo chociaż minimalnie pomóc potrzebującym dzieciom. Marta M FIRE Szcześniak

Dla wszystkich imprezowiczów od godzin porannych czekało wiele atrakcji m.in. występy DJ’ów oraz pokazy driftu w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce.
Co więcej każdy uczestnik miał możliwość przejażdżki wraz z kierowcą po specjalnie przygotowanym torze do driftu oraz drift taxi.

Na 2 scenach muzycznych mieliśmy okazję zobaczyć takich artystów jak Popek Monster, KaRRamBa, TWM Official Woro&Król oraz Dembuś Oficjalnie NCB Ekipa, Toxic Noiz, PawL, SUPER HEROES DJ’S, ADAM DART, Robbers, DJ Floo Cubano, EVEN.
Nie mogło również zabraknąć naszych przedstawicieli z DJ’s Magazine DJ TEAM: Marty M-Fire Szcześniak oraz Jakuba HellMute Urbaniaka, którzy swoimi występami zabawiali uczestników imprezy i dołożyli małą cegiełkę do tej wspaniałej akcji.

Zebrane na imprezie datki zostały przekazane na konto podopiecznych Fundacji Rycerze i Księżniczki.

Patronat nad imprezą objęli między innymi DJ’s Magazine i DEE JAY Mix Club.

tekst za DJ’s Magazine

A to relacja video z tego wydarzenia: