Wakacyjny DJ Kurs 2017

Wakacyjny DJ Kurs 2017

Tradycyjnie w lipcu, tym razem na Opolszczyźnie, nad Jeziorem Turawskim odbył się Wakacyjny DJ Kurs 2017.

Ośrodek Kormoran, gościł przez tydzień liczną grupę ludzi z całej Polski, którzy przyjechali zdobyć lub rozwinąć swoje umiejętności miksowania, poznać ciekawych i podzielających pasję do muzyki ludzi, nawiązać nowe wartościowe znajomości a w końcu odpocząć i dobrze się bawić w wakacyjnym klimacie.

To był fantastyczny tydzień zdobywania wiedzy, umiejętności i wartościowych kontaktów ale również świetnej zabawy Ralph, organizator WDJK17

Zajęcia teoretyczne z tematów podstawowych jak m.in.: budowa utworu, historia muzyki rozrywkowej, gatunki muzyczne, prawo autorskie, praca z mikrofonem  przeplatane były pogadankami zaproszonych gości, które to opowieści jeszcze bardziej przybliżały słuchaczom realia pracy DJ-a, z dużą dawką autentycznych, zarówno zabawnych jak i ciężkich stron tej profesji.


Doświadczeni instruktorzy oraz zaproszeni goście specjalni dzielili się swoimi umiejętnościami i zdolnościami w obsłudze najróżniejszego rodzaju sprzętu do miksowania podczas zajęć praktycznych. A wybór sprzętu był naprawdę bogaty. Atrakcją dla wielu była możliwość przetestowania najnowszej konsoli Denon’a serii PRIME.

wakacyjny dj kurs

Ci, którzy potrzebowali chwili relaksu, w każdej chwili mogli skorzystać ze znajdującego się w Ośrodku basenu bądź spędzić czas nad jeziorem.


Wieczorami kursowa aktywność przechodziła w stan imprezy z początku w samym ośrodku a później w okolicznych barach i lokalach. Kursanci na żywo mogli podpatrzyć w akcji swoich wykładowców a także samemu spróbować sił za konsolą. Finałowa impreza Kursu odbyła się w klubie MAGNUM w Wachowie.

Kolejna szansa uczestniczenia w tym wyjątkowym z wielu względów Wakacyjnym DJ Kursie już w przyszłym roku, tradycyjnie w lipcu.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w Wakacyjnym DJ Kursie 2018 wypełnij formularz i bądź na bieżąco z naszą ofertą.