Wakacyjny DJ Kurs 2016

Wakacyjny DJ Kurs 2016

Jednym z ciekawych wydarzeń 2016 roku był Wakacyjny DJ Kurs, zorganizowany pod marką DJ Academy, który odbył się w lipcu minionego roku w miejscowości Gródek nad Dunajcem.


Przez cały tydzień młodzi adepci uczyli się sztuki DJ-skiej i poznawali wiedzę teoretyczną z zakresu budowy utworów, historii i gatunków muzyki, praw autorskich i podstaw pracy DJ-a. Do dyspozycji mieli profesjonalny sprzęt do grania, na którym uczyli się techniki miksowania, ćwiczyli nowe umiejętności i doskonalili już nabyte.

To był pierwszy i zdecydowanie nie ostatni DJ Kurs, na który mam zamiar się wybrać. Tego nie da się tak po prostu opisać słowami, trzeba to przeżyć. Katarzyna Adamczyk, kursantka

Korzystali z wiedzy i fachowych rad doświadczonych instruktorów. Swoje wykłady przedstawili min. Robert Sroczyński (szef PSMP DJ Union), Andrzej Sokołowski (sekretarz zarządu DJ Union) ludzie z ogromnym doświadczeniem i milionem branżowych anegdot do opowiedzenia na każdą sytuację. Gościem specjalnym był Krzysztof Rządek (BBX).

Pozamerytoryczną część Kursu dopełniały rejsy statkiem po jeziorze Rożnowskim, integracyjne imprezy przy grillu i wieczory w miejscowej dyskotece. Każdy Kurs ma swoją historię i niesamowite przeżycia, których nie zapomina się bardzo długo.